Autoservis

Spoločnosť CARSTAR poskytuje komplexný “full service” pre všetky značky automobilov. Zameriavame sa predovšetkým na kvalitu našich služieb a profesionálny servis vo všetkých oblastiach. Disponujeme komplexnou škálou kvalitných náhradných dielov a najnovších technologických zariadení, ktoré sú dnes potrebné na profesionálne servisovanie motorových vozidiel. Používame kompletnú diagnostiku značky BOSH, ktorá ponúka TOP diagnostické možnosti najlepšieho svetového vývojára a výrobcu elektronických systémov, diagnostiky a technických dát pre všetky typy vozidiel.

carstar_texty_390x260_001
 
Staráme sa o automobily s dôrazom na ekonómiu prevádzky vozidla, bezpečnosť jazdy či životnosť jednotlivých dielov. Kontrola a výmena brzdových segmentov, čapov, prevádzkových kvapalín, tlmičov, automatických prevodoviek a ďalších častí automobilu na profesionálnej úrovni je samozrejmosťou. Našim klientom poskytujeme komplexné služby bez ohľadu na to, či ide o drobnosti, alebo o veľké opravy. Naši pracovníci sú pravidelne preškoľovaní a skúšaní, aby dokázali odservisovať všetky značky motorových vozidiel. 

 

Riadime sa heslom, že nie sme “vymieňači” náhradných dielov, ale vysokokvalifikovaní automechanici.

 
 
Rezervácie termínu prezutie.sk   Bosch Car Service   Bosch Car Service   Bosch Car Service  
logo
logo
 
 

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií). Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Súhlasím